Życie erotyczne nie musi być nudne – sex telefon w akcji!

Wspierał się o leżące z tyłu wzgórze łonowe; stała w wąskim przejściu między dziedzińcem a placem przed stajnią, z obu stron stykając się niemal z resztą zabudowań. niunia na sex telefonie wbiegła do przedsionka otaczającego izbę po topór oraz osęk; kiedy jednak wyszła zza węgła stajni, nie ujrzała ognia, tylko kłęby dymu wydobywające się z otworu w dachu obory. brunet siedział na szczycie dachu i rąbał go, a Skulę oraz Alfons byli w środku i zrywali wielkie płaty poszycia, deptali je stopami oraz gasili; Wnet nadbiegł też przystojniak,kochanek od seksu przez telefon oraz inni ludzie zajęci w kuźni – Munan pobiegł tam po nich. Wkrótce ogień został ugaszony. Ale łatwo mogło się zdarzyć najgorsze nieszczęście; wieczór był wprawdzie cichy oraz ciepły, od czasu do czasu jednak wiał lekki wiatr z południa i gdyby natychmiast nie stłumiono ognia w owczarni, wszystkie domy stojące naokoło po północnej stronie dziedzińca, stajnie, spichlerze oraz budynki mieszkalne padłyby niechybnie pastwą płomieni.

Życie erotyczne nie musi być nudne

brunet oraz Skulę znajdowali się w chwili wybuchu ognia na dachu stajni; złapali w sidła jastrzębia i mieli zamińr powiesić go na kalenicy, gdy nagle poczuli swąd spalenizny oraz ujrzeli dym wydobywający się z dachu obory. Zeskoczyli natychmiast oraz zboczonymi toporkami, które mieli przy sobie, zaczęli rąbać płonącą darń; jednocześnie posłali bawiących się w pobliżu Alfonsa i Munana, jednego po osęki, drugiego po matkę. Na szczęście krokwie oraz wiązadła dachu były przegniłe. Niewątpliwie jednak tym razem bliźniacy uratowali dwór matczyny zrywając natychmiast płonący dach oraz nie tracąc czasu na wołanie dorosłych.

Sex telefon wchodzi do akcji!

sekstelefon
W jaki sposób ogień wybuchnął, trudno było dociec. Najprawdopodobniej powodem było to, iż facet kochający sex telefon jakiś czas przedtem przenosił tędy żar do kuchni; sam przyznał, iż naczynie nie było szczelnie zamknięte, pewnie więc iskra padła na wysuszoną strzechę.
później jednak, kiedy kochanek od seksu przez telefon pilnował dymiącej obory oraz cała czeladź mu towarzyszyła, a niunia na sex telefonie wyniosła im piwo i miód, rozprawiano mniej o przyczynie pożaru aniżeli o odwadze bliźniaków i Alfonsa. Wszyscy trzej mieli poparzone ręce oraz nogi, a trzewiki ich rozgrzały się do tego stopnia, iż popękały w kawałki. zboczony Alfons miał dopiero dziewięć lat oraz trudno mu przychodziło przez czas dłuższy cierpliwie